CEPPO DI GRE- unikalus akmuo. Spalva pilka/melsva, tonai varijuoja nuo šviesaus iki tamsaus. Tai suteikia kiekvienai akmens plokštei išskirtinumo. Dažniausiai naudojamas architektūroje dėl savo estetinės išvaizdos ir mažo dėvėjimosi koeficiento. Priklausomai nuo iškasto akmens bloko, galimos plokštės 260/300 cm ilgio x 130/160 cm pločio (stalviršių/baldų/sienų/fasadų konsolėms). Iš plokščių gaminamos ir plytelės (grindų/sienų/fasadų apdailai), kurių formatai 60×60/40×80/60×120 cm.

Ceppo di Gre yra marmuro rūšis, kilusi iš karjerų, kurie yra netoli Italijoje esančių Alpių. Šis marmuras yra labai vertinamas dėl savo grožio ir unikalių savybių, todėl jis yra populiarus pasirinkimas įvairioms architektūrinėms ir dekoratyvinėms reikmėms.

Sąvoka „ceppo“ išvertus iš italų kalbos reiškia „blokas“, nurodant išskirtinę akmens išvaizdą, kuri dažnai pasižymi netaisyklingais raštais, primenančiais sukrautus luitus. Šiuos raštus sukuria suakmenėjusios mineralų nuosėdos, kurios suteikia marmurui unikalią spalvą ir tekstūrą.

Ceppo di Gre marmuras pasižymi įvairiais šiltais žemės atspalviais, įskaitant smėlio, rudos ir pilkos spalvos atspalvius, o kartais per akmenį eina tamsesnių spalvų gyslos. Dėl natūralaus grožio jis yra populiarus interjero ir eksterjero projektų pasirinkimas, įskaitant grindų dangą, stalviršius, sienų apdailą ir dekoratyvinius akcentus.

Dėl savo populiarumo ir riboto prieinamumo Ceppo di Gre marmuras laikomas prabangia medžiaga ir dažnai naudojamas aukščiausios klasės gyvenamuosiuose ir komerciniuose projektuose. Dėl patvarumo, universalumo ir nesenstančio estetinio patrauklumo jis yra geidžiamas pasirinkimas architektams, dizaineriams ir namų savininkams, siekiantiems savo erdvėms suteikti elegancijos ir rafinuotumo.

Showing all 10 results

 

 

 

CEPPO DI GRE gali būti naudojamas virtuvės stalviršiams. Tai patvari ir universali medžiaga, kuri gali atlaikyti kasdienio naudojimo virtuvėje sunkumus. Tačiau naudojant marmurą, įskaitant Ceppo di Gre, stalviršiams, reikia įsiminti keletą dalykų:

Impregnavimas: marmuras yra porėta medžiaga, o tai reiškia, kad netinkamai užsandarintas jis gali sugerti skysčius ir dėmes. Labai svarbu marmuro paviršių impregnuoti aukštos kokybės sandarikliu, kad apsaugotumėte jį nuo dėmių, ypač virtuvėje, kur jis gali liestis su maistu, aliejais ir kitais skysčiais.

Priežiūra: nors marmuras yra patvarus, jį reikia reguliariai prižiūrėti, kad jis atrodytų geriausiai. Tai apima greitą išsiliejusių medžiagų nuvalymą, rūgščių ar abrazyvinių valiklių vengimą ir, jei reikia, pakartotinį paviršiaus impregnavimą, kad būtų išlaikytas jo apsauginis sluoksnis.

Atsparumas įbrėžimams: nors marmuras yra gana atsparus įbrėžimams, jis nėra toks kietas kaip granito ar kvarco stalviršiai. Pjovimo lentų naudojimas ir vengtinas sunkių ar aštrių daiktų vilkimas paviršiumi gali padėti išvengti įbrėžimų ir pažeidimų.

Atsparumas karščiui: marmuras yra natūraliai atsparus karščiui, tačiau vis tiek patartina po karštais puodais ir keptuvėmis naudoti padėklus arba lenteles, kad išvengtumėte terminio šoko ir galimo paviršiaus pažeidimo.

Apskritai, Ceppo di Gre gali suteikti jūsų virtuvės stalviršiams prabangos ir elegancijos, tačiau būtina suprasti medžiagą ir tinkamai ją prižiūrėti, kad būtų užtikrintas jos ilgaamžiškumas ir grožis. Konsultacijos su profesionaliu akmens gamintoju ar dizaineriu taip pat gali suteikti vertingų patarimų, kaip geriausiai naudoti ir prižiūrėti šiuos stalviršius jūsų virtuvėje.